Підсумки ініціативи «Допомагати людям»
5 січня 2023

2022 рік передав свої права наступнику, а отже саме час підбити підсумки одного з наших найдобріших новорічних проєктів. 

Про ініціативу

У грудні за традицією потрібно було прийняти рішення – чи готові ми в такий непростий час знову провести ініціативу «Допомагати людям»? Її суть у тому, що кожен співробітник отримує певну суму, яку він може витратити на будь-яку добру справу на власний розсуд. І відповідь була ствердною, адже коли як не зараз посилювати фронт добра і взаємодопомоги.

Усі співробітники на початку місяця отримали на свої картки по 1 000 грн. У підсумку в ініціативі взяли участь 175 учасників, більшість з яких розділили отриману суму на частини та перерахували їх одразу декільком отримувачам. Якщо порахувати разом усі внески, то сумарно ми отримали — 315 добрих вчинків!

Як і кому допомагали учасники?

 • На першому місці знову була підтримка близьких та родичів наших колег: 113 внесків було направлено на допомогу у лікуванні батька Сергія та мами Олега. Хлопці, бажаємо швидшого одужання вашим рідним та здоров'я! 🫶
 • Додатково ще +23 внески було надіслано на лікування або підтримку знайомих чи їх близьких. 
 • 50 донатів пішло на пітримку військових зборів або друзів, що зараз захищають країну у лавах ЗСУ. Найчастішим призначенням донатів був Бахмут, що нині є найгарячішою точкою фронту. Тримаємо кулаки за наших незламних воїнів!
 • Окрім цього також не оминули увагою найбільші фонди, що зараз підтримують військових – 34 внески було відправлено до «Повернись живим» та 20 до фонду Сергія Притули. 
 • 23 донати було перераховано до інших благодійних фондів та організацій – «Спілка поруч», «Добра справа», «Сила волі», ГО «Прометей», «1+1 вже не один», «UAID», «Обійми мене», «KOLO», «Med Help Dnipro», «UNITED24», «Госпітальєри».
 • Не забули у буремному 2022 і про братів наших менших – 31 внесок пішов на допомогу фондам, що піклуються про тварин. 
 • Також донатили на відбудову житла після обстрілів; допомагали внутрішньо переміщеним особам, дитячим фондам, людям похилого віку; надсилали гроші волонтерам, що займаються евакуацією з гарячих точок; пекарням, які готують для деокупованих територій; підтримували виробництво окопних свічок. 
 • За традицією не забули про Wikipedia, бо знання врятують світ. Одразу після ЗСУ 💪🏻

З цікавого: наші колеги не тільки використовували нараховану суму, а й збільшували її – сумарно зробили донатів ще майже на +32 000 грн (якщо не більше) 🔥

Також цього року випробовували силу маленьких донатів: наш колега Вадим усю суму своєї допомоги розділив на 20 щоденних переказів, таким чином підтримавши багато важливих ініціатив. Ось його приклад, а також декілька теплих відгуків-історій від наших колег про їх добрі справи. 

Як у 2022 році допомагав Реактор?

«Допомагати людям» – є однією з провідних цінностей компанії і добрі справи були постійним must-have у нашому списку. А з початком повномасштабного вторгнення їх кількість збільшилася у рази, бо зараз ми всією країною працюємо на одну мету – Перемогу України. З перших днів Реактор та Work.ua є частиною великих проєктів та зборів і невпинно продовжують допомагати: 

  • За лютий 2022 компанія передала на допомогу армії ~15 млн гривень та виконала близько 300 волонтерських задач. 
  • Наприкінці березня було прийнято рішення про те, що 25% від усіх оплат на сайті будуть систематично йти на потреби ЗСУ. Загалом за час цієї акції ми зібрали та передали допомогу на суму більш ніж 16 млн грн. Звіти за квітеньтравеньчервеньлипеньсерпеньвересеньжовтень можна прочитати на нашому сайті, та просто ще раз захоплено здивуватися кількості виконаних задач та користі, яку вони принесли. 
  • У квітні ми допомогли відкрити у Дніпрі шелтер на 45 осіб, що став прихистком для людей, які були змушені покинути домівки через війну. 
  • Окремо хочеться згадати про те, що в травні Work.ua святкував своє шістнадцятиріччя акцією 100% оплат на ЗСУ впродовж тижня. Завдяки такому рішенню на потреби армії було передано 4,1 млн гривень
  • Ми невпинно донатили на великі збори – тут і 100К на «Народний байрактар», і 500К на «Зграю валькірій», і 4 млн гривень на бронетранспортер Spartan у рамках мегазбору Сергія Притули. 
  • Допомагали інформаційно – проводили безкоштовні вебінари з пошуку роботи, кар'єрні консультації, адаптували сайт для пошуку дистанційної роботи. 
  • На системній основі підтримуємо фонд «Повернись живим», фонд Сергія Притули, Армію волонтерів Дніпра.
  • У листопаді 3 млн гривень пішло у дію на наближення нашої Перемоги. 

Ну, а про грудень ви вже знаєте) Дякуємо всім, хто взяв участь у проекті і допомагав впродовж 2022 року!

Разом – незламні! ❤️