Наші цінності

На цій сторінці представлена ​​ідеологічна основа нашої чудової компанії. Тобто те, завдяки чому наші проєкти такі класні, а самі ми — молодці.


Допомагати людям

Наша місія — створювати й розвивати найкращі інтернет-проєкти, які допомагають людям.

Ми допомагаємо знайти роботу і співробітників, підхожий навчальний заклад або тренінг, навчитися набирати наосліп.

Однак бажання допомогти не обмежується тільки цим. Ми намагаємося допомогти нашим клієнтам, розв'язувати проблеми, з якими стикаються користувачі наших проєктів. Крім цього, Реактор підтримує починання, спрямовані на допомогу в інших сферах, наприклад, дітям або місту. Компанія допомагає співробітникам, співробітники допомагають одне одному. Так ми отримуємо ціле, яке більше, ніж сума його частин.


Добре або ніяк

Цей принцип лежить в основі всього, чим займається Реактор з дня заснування. Саме завдяки йому ми домоглися успіху.

Ми працюємо доти, доки результат не стане хорошим, не гірше, ніж потрібно — яких би зусиль це від нас не вимагало. Все, що робить Реактор, має бути відмінним: від національних проєктів до розставлення ком. Якість роботи — дзеркало нашої совісті.


Чесність у всьому

Чесність — обов'язкова умова роботи в Реакторі. Ми не терпимо нікого, хто обманює, шахраює, краде або покриває такі дії стосовно будь-кого: компанії, колеги або клієнта.

Ми говоримо те, що думаємо, навіть якщо це не схвалюється. Ми робимо те, про що можна сміливо розповідати кому завгодно. Ми не даємо порожніх обіцянок.


Просто та зрозуміло

Все, що ми робимо, має бути максимально простим і зрозумілим. Ми уникаємо умов «якщо». Складні правила паралізують, складні інтерфейси дратують, складні проєкти важко підтримувати.

Також простота проявляється у скромності. Ми не будуємо складних ієрархій, не цураємося будь-якої роботи, не задаємося від успіхів.


Більше меншими засобами

Ми повинні працювати з максимальною ефективністю: досягати більшого, витрачаючи якомога менше. Внаслідок цього ми зможемо давати більше нашим клієнтам, більше заробляти й постійно розвиватися.

Ми повинні концентрувати наші зусилля на завданнях, які приносять найбільше користі, і не витрачати час на те, чого можна взагалі не робити.


Слухати та говорити

Спілкування є найважливішою складовою всіх процесів компанії, тому ми уважно слухаємо і не соромимося говорити.

Ми запитуємо доти, доки не стане зрозуміло, слухаємо не перебиваючи, при цьому завжди залишаючись ввічливими й позитивними.


Прибуток як ресурс

Гроші для нас є ресурсом, а не метою. Але без грошей ми не зможемо існувати. Тому робота, яку ми робимо, обов'язково повинна допомагати отримувати прибуток.

Що більше ми заробимо, то більше хорошого ми зможемо зробити.


Весело та цікаво

Ми розвиваємо почуття гумору в себе, цінуємо його в інших і не боїмося здатися смішними. Те, чим ми займаємося, приносить нам і тим, хто поруч, радість та задоволення.

Крім цього, ми не втрачаємо позитивного настрою навіть у найважчі моменти.


Відповідальність як привілей

Ми цінуємо тих, хто не боїться брати відповідальність на себе і не ховається за чужу спину. Тих, хто може самостійно поставити собі мету, розв'язувати задачу і досягти чудових результатів.

Не помиляється той, хто нічого не робить. Помилки можуть траплятися, але не в наших правилах їх повторювати.


Уперед та вгору

Хто не йде вперед, той іде назад. Тому прагнення до кращого є запорукою нашого лідерства та забезпечує постійний розвиток нашої компанії, наших проєктів і нас самих. Немає нічого, що не можна було б покращити.

Ми відкриті до всього нового. Для нас немає неможливих завдань. На нас чекає прекрасне майбутнє.