Проєкти

У цьому розділі зібрано найдорожче, що у нас є, — наші проєкти.
Сайти, в які ми вклали душу, сайти, які допомагають людям та потрібні їм.


Сайт з працевлаштування

22 травня 2006

Work.ua — провідний сайт пошуку роботи та працівників в Україні, що об'єднує найкращі функціональні можливості вітчизняних і закордонних сайтів, зручність у користуванні та сучасний якісний дизайн. Ми щодня робимо все, щоб кожному відвідувачу Work.ua запам'ятався як найзручніший, швидкий та ефективний сайт з працевлаштування.

Щомісячна відвідуваність — 5,7 млн осіб.


Тренінговий портал

3 грудня 2008

TRN.ua — найбільший в Україні каталог тренінгів, семінарів, конференцій та інших заходів, що дозволяють оперативно отримати професійні знання і навички. На сайті зареєстровано понад 2200 компаній і постійно представлено більш як 2600 актуальних тренінгів.

Щомісячна відвідуваність — 100 тисяч осіб.


Портал про освіту

1 вересня 2009

Education.ua — найповніший і найструктурованіший освітній каталог в Україні. На сайті зібрана докладна інформація про всі навчальні заклади України: інститути, університети, коледжи, технікуми, училища, школи й дитячі садки. Окремі розділи також присвячені курсам, репетиторам і освіті за кордоном. Спочатку сайт був запущений на домені Osvita.com.ua.

Щомісячна відвідуваність — 700 тисяч осіб.


Typing tutor

March 5, 2013

Ratatype — is a social online typing tutor that allows users to master their typing skills, challenge their friends in typing speed and accuracy, or earn typing certificates. The tutor combines powerful touch typing techniques with great design and simplicity and is highly intuitive and user-friendly. Ratatype is ideal for students, families, work colleagues, and everyone else who wants to master touch typing while keeping in touch with their friends.

650,000 monthly visitors.