Проєкти

У цьому розділі зібрано найдорожче, що у нас є, — наші проєкти.
Сайти, в які ми вклали душу, сайти, які допомагають людям та потрібні їм.


Сайт з працевлаштування

22 травня 2006

Work.ua — провідний сайт пошуку роботи та працівників в Україні, що об'єднує найкращі функціональні можливості вітчизняних і закордонних сайтів, зручність у користуванні та сучасний якісний дизайн. Ми щодня робимо все, щоб кожному відвідувачу Work.ua запам'ятався як найзручніший, швидкий та ефективний сайт з працевлаштування.

Щомісячна відвідуваність — 4,2 млн осіб.


Портал про освіту

1 вересня 2009

Education.ua — найповніший і найструктурованіший освітній каталог в Україні. На сайті зібрана докладна інформація про всі навчальні заклади України: інститути, університети, коледжи, технікуми, училища, школи й дитячі садки. Окремі розділи також присвячені курсам, репетиторам і освіті за кордоном. Спочатку сайт був запущений на домені Osvita.com.ua.

Щомісячна відвідуваність — 365 тисяч осіб.


Клавіатурний тренажер та тест

5 березня 2013

Ratatype — база тренування, де можна визначити та покращити швидкість друку. Вправи та тестування, навчання у групах з друзями, понад 10 курсів для різних мов та розкладок. Ratatype абсолютно безплатний, має простий та дружній інтерфейс, ігровий режим захопить і дорослих, і дітей. А вчителям Ratatype допоможе ефективно організувати уроки інформатики.

Щомісячна відвідуваність — 870 тисяч осіб.