Блог

Тут мы пишем обо всем, что происходит в нашей компании: от запуска новых проектов до фотоотчетов о походах.

Burning man Evolution — 2019: отчет с летнего корпоратива
23 июля

В этом году мы провели летний корпоратив в стиле самого невероятного, яркого, бурного, бунтарского Burning man! 

Мы решили не делать большой отчет с пересказом сценария. Потому что Burning man — это, прежде всего, эмоции. Эмоции, от которых сердце бьется чаще и захватывает дух! В общем, просто смотрите. У нас оочень много крутых многословных фото и улетное видео!

Читать дальше →

Щаслива тринадцятка: Work.ua тепер тінейджер, вітаємо з днем народження!
22 мая

Любий Ворку, сьогодні, у твоє 13-річчя, захотілося написати тобі листа.

Ти вже такий великий, і робиш речі, які важко назвати бізнесом чи роботою. Ти піклуєшся про інших, розумієш їхні потреби, робиш усе, що від тебе залежить, аби полегшити життя українцям та зробити їх щасливішими. Ти не просто керуєшся емоціями, в тебе є серйозна та конкретна місія, принципи та шлях, яким ти йдеш.

Ти підбадьорюєш, підтримуєш, допомагаєш. Ти створюєш простір, який значно більший за сайт пошуку роботи. Крім того, ти об’єднуєш. Кращих людей, кращі ідеї, кращих партнерів. Ти такий дорослий і самостійний, що твої батьки-засновники вже не бояться давати тобі все більше свободи. А ми, твоя вірна команда, завжди готові простягти руку допомоги та підтримати кожне рішення.

13 років — це дуже відповідальний вік. 13 років постійної роботи, вдосконалень, першості та впевненості, що завжди треба йти уперед та догори, ніколи не спиняючись. Дякуємо, що надихаєш. Дякуємо, що підтримуєш. Дякуємо твоїм двом головним «А» та кожному з нас.

Впевнені, ми робимо правильні речі, йдемо в правильному напрямку, вибираємо правильні стратегії та будуємо правильне майбутнє.

Дорослішай, мужнішай, розвивайся. Многая літа, тінейджере!

Твоя команда.

P.S. Друзі, приєднуйтеся до привітань. Пишіть свої листи нашому Ворку у соцмережах, а також читайте про головні досягнення Work.ua в новині на сайті. І нехай усе будет Work! :)

Реактору виповнилося 18 років!
12 апреля

Інколи цей факт сприймається абсолютно реальним. Так, компанія заснована у 2001 році і їй сьогодні 18 років. А інколи звучить майже фантастичним, коли думаєш, скільки всього відбулося за цей час, і якою вона стала.

Та ще більше вражає те, як все продовжується. Якщо пригадати, що відбулося в компанії тільки за останній рік, і спробувати висловити це декількома словами, то це точно був рік найшвидшого росту і найзначнішої трансформації за всю історію.

Реактор ніби відчував, що ось-ось виповнюється 18 і треба добре підготуватися до остаточного переходу у доросле життя.

Як Реактор готувався до повноліття

  • Чисельно та структурно: за рік компанія збільшилась майже у 2 рази, і нас стало більше ніж дві сотні. В нас з’явились генеральний та комерційний директори, сформувався і почав зростати відділ маркетингу, крім сузір’їв з’явилися галактики, і значно переформатувалася структура відділів, а офіс виріс ще на 4 поверхи!
  • Комерційно і продуктово: за рік кількість клієнтів Work.ua збільшилася у 2 рази, і тепер це понад 80 тис. компаній! Ми також неодноразово довели, що Work.ua — номер один, коли першими запускали нові можливості, такі як геопошук, статистика зарплат, англійська версія. Зміцнились Education.ua та TRN.ua, а Ratatype заговорив ще на чотирьох нових мовах.
  • Ідеологічно і ціннісно: ми написали книжку новачка про історію компанії, наші проекти, цінності, культуру і принципи роботи; сформулювали оновлену місію Work.ua і донесли її до кожного. А ще перевели Work.ua на українську як усталену, у чому проявили свій дух і показали приклад для інших.
  • Енергетично і духовно: так, крім роботи ми ще й чудово проводили час — весело та цікаво. На корпоративах і внутрішніх клубах від бігу до читання.

Це був неймовірний рік! І ніби у подарунок на честь 18-річчя Реактора ми запустили наймасштабнішу рекламну кампанію Work.ua, ще раз говорячи і самим собі, і кожному в Україні: «ТАКАМОН! Ти зможеш все!».

Сьогодні Реактор остаточно став дорослим — міцнішим, успішнішим, багатшим та гармонійнішим. А разом з ним і кожен з нас. І це те, що ми зробили всі разом. Кожен, хто працював в компанії, зробив свій внесок у прекрасні результати і можливості йти разом далі вперед та вгору!

Зі святом всіх! З Днем народження, Реактор!

P.S. До речі, за результатами року ми знову випустили річний альманах про життя та досягнення Реактора 2018-2019 з деталями та крутими фоточками.

Кинофестиваль «Реактор» 2019
17 января

В этом году сотрудники Реактора перевоплотились в актеров, сценаристов, продюсеров и режиссеров. Ребята разбились на съемочные группы, написали сценарии и сняли настоящие кинокартины, которые представили на кинофестивале.

А в воскресенье, 23 декабря, состоялась торжественная церемония открытия кинофестиваля «Реактор». Во дворце Пчелкина собрались звезды вселенского масштаба.

Мы подготовили репортаж о том, как все прошло, какие фильмы открыли фестиваль и кто был удостоен традиционных наград. Традиционно кинофестиваль начался с прогулки звезд по красной дорожке.

Читать дальше →

Рестайлинг профессиональных праздников
30 ноября 2018

Ну все же любят праздники? А отдел дизайна не такой как все, мы любим рисовать праздники. А кузница контента еще круче, к каждому профессиональному празднику наши богини слова и ангелы смысла написали прекрасные поздравления. Получилось здорово, 150 праздников теперь выглядят как конфетки: картинки в одном стиле, крутые тексты, авторский контент, все дела. В общем, теперь вам ничего не нужно придумывать, никаких тостов и волнительных речей, все готово, пора поздравлять!

Ваш папа — рыбак, мама — переводчик, а соседка с пятого — медсестра от бога? Так поздравьте же их! У нас найдутся теплые слова и веселые картинки для всех: от изобретателей до работников леса. Не скупитесь на поздравления, мы же помогаем людям быть счастливее :) А еще круто поздравлять вовремя, поэтому вы можете подписаться на рассылку профессиональных праздников и быть готовым ко всему, даже ко Дню акушера.

Кстати, пока мы безудержно творили, праздники постепенно выходили в свет и обживались в социальных сетях у наших пользователей. Первые результаты радуют:

А наш красавчик веб-мастер, он же Джон Траволта, пошел еще дальше и был замечен на других ресурсах. А мы что, нам не жалко, это ли не успех? :)

Так что заходите, любуйтесь и пишите, какой праздник покорил ваше сердечко :)

Чому Work.ua змінив мову базового інтерфейсу на українську
9 ноября 2018

Багато речей відбувається у деталях. Таких, які ми можемо навіть не помічати. Але крок за кроком це робить тектонічні зміни. Лише уявіть, кожного дня сотні тисяч українців відкривали український сайт пошуку роботи, а він спілкувався російською мовою. Чому так? Відповіді немає. Та ми довго вважали це нормальним. Бо так історично склалося. Ми жили наче й у своїй країні, а наче й ні. Ми говорили про #UkraineNOW, а самі частково застрягли у радянському чи навіть царськоросійському минулому, де «руський мір» намагався планомірно знищувати як нашу мову, так і культуру. А потім ми вже самі продовжували їх роботу, бо так... історично склалося.

Приймати рішення та змінюватись — це, напевно, найважче. Водночас робити те, у що віриш — це історія про внутрішню свободу. Саме з неї починається майбутнє. Чи просто наважитись на такий крок для інтернет-проекту з відвідуваністю 400 000 користувачів на день? Непросто. Чи є загроза втратити частину аудиторії або немалу частку органічного пошукового трафіку — можливо. Та важко змінюватись, нічого не втрачаючи. Водночас це й найбільший дарунок, який кожен з нас може собі зробити — дозволити собі свободу приймати рішення і робити те, у що віриш. Для цього варто робити бізнес, працювати, для цього варто жити.

Тому ми вирішили розпочати зміни. І розпочати їх з себе. Зробити те, у що віримо. Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови Work.ua змінив версію як усталену на українську. Віримо, що це правильне стратегічне рішення. Ми віримо, що український сайт має говорити українською, і водночас бути толерантним до користувачів, яким зручніше користуватись іншою мовою, надаючи їм таку можливість. Тож ми вирішили так і зробити, зокрема намагаючись бути прикладом для ринку та формуючи тренд майбутньої України.

І знаєте, напевно ще істотним моментом розуміння важливості цього кроку стали слова які я десь рік тому почув у виступі Івана Малковича: «Нація повинна боронити мову більше, ніж свою територію. Втратити рідну мову і перейняти чужу — це найгірший знак підданства». Тож якщо ми дійсно прагнемо створити й жити у своїй державі, бачимо її модерною, незалежною та сильною, то кожен з нас може робити свої кроки у цьому напрямку. І ми сьогодні робимо свій.

Вірю, що зміни в країні починаються з кожного з нас. І саме ми своїми діями створюємо і формуємо її майбутнє.

Кругосветное путешествие Work.ua: летаем вместе уже 12 лет!
4 июня 2018

Калимера, друзья! А точнее Bonjour! Привет! Хелло!

Леди и джентльмены, мисс и мистеры, фрау и герры, сеньоры и сеньориты, доны, пані та панове, мы ведем прямой репортаж с кругосветного путешествия, посвященного 12-летию Work.ua.

Читать дальше →

Респект смелым и выносливым ребятам и их музам!
23 мая 2018

В воскресенье в Днепре прошел 3-й Dnipro Half Marathon. Команда Work.ua второй год подряд участвовала в этом забеге, и у нас есть полным-полно поводов для гордости. Ребята нашли в себе смелость стать лицом проекта в этот день, силы, чтобы добежать до финиша, и любовь к проекту, чтобы сделать это хорошо или никак!
Вот же они, эти ребята.

Читать дальше →

Вот уже 12 лет круче Ворка в мире нет!
22 мая 2018

Дамы и господа, леди и джентльмены, друзья! Сегодня у нашего любимого Work.ua день рождения! Ему исполняется 12 лет. 12 продуктивных лет заботы о пользователях и сотрудниках компании.

Все, что мы делаем, всегда направлено на помощь людям. Мы постоянно обновляем и совершенствуем функционал, добавляем новые возможности поиска для соискателей и работодателей. Да что тут говорить — только за прошлый год мы внедрили больше дюжины нововведений на сайте. Помните? На всякий случай, напоминаем достижения Work.ua за двенадцатый год.

Давайте вместе освежим в памяти, чем жил наш коллектив последний год и пожелаем Work.ua новых достижений, развития и уверенности. С днем рождения, друзья! 

Жажда скорости: как мы отметили семнадцатилетие Реактора
24 апреля 2018

Дрыыыын-дрыыын! Слышите рев Реактора? Это нам уже не терпится испытать скорость нашей большой и дружной «махины». 

В прошлом году, после празднования 16-летия, Реактор получил права. А на 17-й день рождения самое время устроить настоящие гонки! И не просто гонки, а ралли с загадкой. Вернее с загадками, шифровками и ребусами, разгадав которые, мы сможем починить машину, прибывшую к нам из прошлого (тот еще реактор!). Ведь только те, кто помнит прошлое, могут уверенно шагать в будущее. Мы свою историю ценим, поэтому готовы к подобным вызовам. Но обо всем по порядку.

Читать дальше →

← Предыдущая