Тут ми пишемо про все, що відбувається в нашій компанії: від запуску нових проєктів до фотозвітів про подорожі.

Підсумки ініціативи до Дня захисників і захисниць
16 жовтня

«Допомагати людям» — одна з провідних цінностей Реактора, тож ми робимо добрі справи на постійній основі. З початком повномасштабного вторгнення їхня кількість збільшилася в рази, бо зараз ми всією країною працюємо на одну мету — Перемогу України. Про допомогу Work.ua ми розповідаємо у щомісячних звітах на сайті. І все це можливо завдяки нашим неймовірним клієнтам і співробітникам.

Робити донейти вже стало щоденним завданням кожного українця. Але цього року на День захисників і захисниць ми вирішили обʼєднатися і зробити потужний ривок — до свята запустили ініціативу з допомоги військовим.

Про ініціативу

Ми запропонували співробітникам відпрацювати святковий день на користь ЗСУ і перерахувати кошти за один робочий день або іншу посильну суму на допомогу військовим. А щоб помножити цю користь, компанія своєю чергою долучиться до донейтів і подвоїть кожен зроблений внесок. Колеги радо підхопили ініціативу!

Як і кому допомагали 

Свої внески учасники спрямовували як конкретним підрозділам, так і волонтерським фондам, але більшість віддавала перевагу адресній підтримці військових. Співробітники підтримали збори на придбання приладів нічного бачення та тепловізорів, генераторів і зарядних станцій, наповнення для аптечок та тактичного спорядження. Донейтили на придбання і ремонт позашляховиків, автівок швидкої допомоги та кейсеваків. Підтримували внесками реабілітацію й лікування поранених військових.

Результати ініціативи в цифрах

  • 90 учасників взяли участь в ініціативі.
  • 127 внесків було перераховано на потреби військових.
  • Понад 135 тис. грн — загальна сума донейтів від співробітників.
  • Компанія додала до кожного донейту ще подвоєну суму, тож загальний внесок на допомогу склав більш ніж 400 тис. грн!

Зізнаємось чесно, кількість зроблених внесків вразила навіть Відділ фінансів, але, звичайно ж, тільки приємним чином :)

Дякуємо всім, хто долучився до ініціативи ❤️ Дуже приємно усвідомлювати, що ми разом можемо стати потужною силою, яка допоможе нашим військовим швидше досягти найголовнішої мети!

Разом до Перемоги!🇺🇦

Редизайн для Ratatype
11 жовтня

Проєкту Ratatype цього року виповнилося 10 років. Дизайн, який успішно проіснував 10 років, точно можна вважати вдалим, але за цей час накопичилися певні проблеми:

  • дизайн відчутно «припав пилом» і відчувався застарілим;
  • за 10 років понабиралося різних візуальних підходів, які б хотілося спростити;
  • сайт хотілося б зробити прекрасним для людей з обмеженими можливостями;
  • розробка нового функціоналу була складною через різні підходи в старих макетах;
  • основний функціонал не працював на мобільних пристроях.


Тож ми вирішили зробити абсолютно новий підхід, який би все виправив і став платформою, яку можна було б використовувати якнайменше ще 10 років.

Читати далі →

Синхронізація кольорів, дизайн + фронтенд
23 червня

Нещодавно ми зайнялись синхронізацією кольорів між дизайном і фронтендом. Це допомагає зменшити можливість непорозумінь і помилок у комунікації між дизайнерами та розробниками. Використання однакового неймінгу спрощує обмін ідеями і прискорює роботу.

Читати далі →

Оновлення лендингу системи управління наймом
30 травня

Майже рік тому з'явилась перша версія лендингу для системи управління наймом (СУН) від Work.ua. Це була своєрідна інструкція щодо використання СУН. З часом ми додавали нові функції, відповідно розширювали розділи на лендингу, і згодом він став схожим на мінікнижку. Був ну дуууже великим 📖

Тож настав час переробити структуру, зосередитись на ключових перевагах системи й продемонструвати роботодавцям, чому наша СУН є найкращою. Бо саме вона допомагає ефективно керувати вакансіями та кандидатами, скорочує час пошуку працівників і підвищує якість найму.

Як все почалося і як з цих начерків ми створили неймовірний лендинг — розповідаю 😍


Читати далі →

День вишиванки в Реакторі 2023 💙💛
18 травня

Восьмий рік поспіль продовжуємо чудову традицію. Цей день є символом нашої культури та національної єдності. При цьому нам вдалося поєднати як онлайн, так і офлайн версії. Ви тільки подивіться, які всі вродливі! Скоріш тисніть ваші лайки, коментуйте та діліться у соціальних мережах :)

Нам 22! З днем народження, Реакторе!
12 квітня

Сьогодні справжній святковий день. У Реактора двадцять другий день народження!

І знаєте, що найголовніше? Що у цей день ми входимо з гордістю за свої досягнення і з впевненістю у майбутньому компанії. Попри все те, що останній рік був найскладнішим в історії України, напевно найважчим для кожного з нас і викликом для компанії. Та ми не просто вистояли, а створили стільки, що нам точно є що відзначити!

Ключові досягнення 22-ого року Реактора

СУН. У нас з’явилась система управління наймом, яка допомагає рекрутерам з операційкою у їх роботі, пришвидшує найм і робить складні речі легшими. Це наша надважлива конкурентна перевага — якщо компанія починає вести базу всіх кандидатів на Ворку, вона вже точно буде з нами завжди. 

В цьому році СУН не тільки народилась, а й суттєво виросла: кастомна воронка найму, призначення зустрічей, швидкокоментарі, нарешті, магічний телепорт! СУН — наймасштабніший і найголовніший проєкт, в якому бере участь майже кожен в компанії.

Впевнене лідерство Work.ua. Ми вибороли лідерство по ключових показниках: відвідуваності, кількості резюме і, найголовніше, по кількості вакансій. Це не просто. Це спільний результат всіх напрямків і кожного дня роботи кожної людини в компанії. Та лідером взагалі бути непросто, особливо в умовах війни.

Допомога ЗСУ. Неймовірна і неоцінена. Щомісяця та щодня. Прибуток як ресурс. Як ресурс у перемогу. Ми постійно підтримуємо зв’язок з військовими й точно знаємо, де та які проблеми невідкладно треба закривати. І продовжуємо щомісяця це робити. І продовжимо далі, доки не переможемо🇺🇦

Сильна команда. Разом ми пережили непрості часи фінансових складнощів, пройшли через скорочення, впорались із вимкненнями електроенергії. Ми продовжували робити те, що вміємо найкраще, навчались новому, швидко адаптувались до змін, багато і напружено працювали та постійно підтримували один одного: словами, обіймами, діями. Ми стали сильніше та заґартованіше. З Education.ua та Ratatype створили Орбіту! Ми надзвичайно багато змогли. І у майбутньому — ми зможемо все! Бо ми справжня крутезна компанія та команда у якої сьогодні день народження!

З днем народження, Реакторе! 

Тримаймо стрій і наближаємо перемогу soon!


P.S.

А яким цей рік був для вас? Що в ньому стало найважливішим, найяскравішим? Чим або ким ви пишаєтесь у Реакторі? Чим вам запам’ятався цей рік з життя компанії? Додавайте коментарі та вітайте один одного тим, що у серці та емоціях.

Гнучка воронка найму
22 березня

Частині роботодавців, що користуються нашою системою управління наймом (СУН або ж ATS), не вистачало можливості налаштувати воронку найму для власних потреб. Тож ми вирішили їм посприяти та запровадити такий функціонал.

Читати далі →

Підретинка логотипів
27 лютого

Нещодавно ми підретинели логотипи компаній на головній Work.ua. Ця сторінка найчастіше зустрічає наших користувачів, тому важливо, щоб вона виглядала якнайкраще.

На перший погляд все виглядає доволі просто, що може бути складного у зміні одних зображень на інші. Проте це далеко не так, потрібно було врахувати багато нюансів та нічого не зламати.

Як результат, власники ретина моніторів та смартфонів більше не будуть страждати від недостатньо чіткого зображення. Насправді, це не єдиний плюс цього оновлення. Дизайнери будуть витрачати меньше часу на підготовку логотипа, адже потрібно лише одне зображення, замість двох.

Стаття Андрія Кадацького про курс з Flutter уже на dou.ua!
17 січня

Наш Senior Flutter розробник Андрій не тільки провів чудовий курс для початківців у Flutter, а й написав про нього не менш чудову статтю на Dou.ua 💪

Читати далі →

Призначення зустрічей у системі управління наймом Work.ua
9 січня

Щодня ми працюємо над тим, щоб Work.ua ставав зручнішим як для шукачів, так й для роботодавців. Тому в систему управління наймом (СУН — це власна ATS Work.ua) додали нову функцію — призначення зустрічей. Роботодавець зможе призначати зустріч з кандидатом, не виходячи з Work.ua!

Читати далі →

← Попередня