Блог

Тут мы пишем обо всем, что происходит в нашей компании: от запуска новых проектов до фотоотчетов о походах.

Чому Work.ua змінив мову базового інтерфейсу на українську
9 ноября 2018

Багато речей відбувається у деталях. Таких, які ми можемо навіть не помічати. Але крок за кроком це робить тектонічні зміни. Лише уявіть, кожного дня сотні тисяч українців відкривали український сайт пошуку роботи, а він спілкувався російською мовою. Чому так? Відповіді немає. Та ми довго вважали це нормальним. Бо так історично склалося. Ми жили наче й у своїй країні, а наче й ні. Ми говорили про #UkraineNOW, а самі частково застрягли у радянському чи навіть царськоросійському минулому, де «руський мір» намагався планомірно знищувати як нашу мову, так і культуру. А потім ми вже самі продовжували їх роботу, бо так... історично склалося.

Приймати рішення та змінюватись — це, напевно, найважче. Водночас робити те, у що віриш — це історія про внутрішню свободу. Саме з неї починається майбутнє. Чи просто наважитись на такий крок для інтернет-проекту з відвідуваністю 400 000 користувачів на день? Непросто. Чи є загроза втратити частину аудиторії або немалу частку органічного пошукового трафіку — можливо. Та важко змінюватись, нічого не втрачаючи. Водночас це й найбільший дарунок, який кожен з нас може собі зробити — дозволити собі свободу приймати рішення і робити те, у що віриш. Для цього варто робити бізнес, працювати, для цього варто жити.

Тому ми вирішили розпочати зміни. І розпочати їх з себе. Зробити те, у що віримо. Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови Work.ua змінив версію як усталену на українську. Віримо, що це правильне стратегічне рішення. Ми віримо, що український сайт має говорити українською, і водночас бути толерантним до користувачів, яким зручніше користуватись іншою мовою, надаючи їм таку можливість. Тож ми вирішили так і зробити, зокрема намагаючись бути прикладом для ринку та формуючи тренд майбутньої України.

І знаєте, напевно ще істотним моментом розуміння важливості цього кроку стали слова які я десь рік тому почув у виступі Івана Малковича: «Нація повинна боронити мову більше, ніж свою територію. Втратити рідну мову і перейняти чужу — це найгірший знак підданства». Тож якщо ми дійсно прагнемо створити й жити у своїй державі, бачимо її модерною, незалежною та сильною, то кожен з нас може робити свої кроки у цьому напрямку. І ми сьогодні робимо свій.

Вірю, що зміни в країні починаються з кожного з нас. І саме ми своїми діями створюємо і формуємо її майбутнє.

Очень логичное поздравление
7 июня 2017

22 мая ворку исполнялось 11 лет, и нужно было это как-то визуально отразить. Мы взялись за работу.

Читать дальше →

Нове інтерв'ю Артура Міхно про історію Work.ua та що нас надихає
2 июня 2017

Час від часу я розповідаю різним виданням про те, з чого починався Work.ua, як створювався, що нас надихало та продовжує надихати в роботі. Ось ще одне інтервью про Work.ua на iPress.ua.

Заходьте почитати. Думаю, особливо буде цікаво тим, хто не так давно приєднався до нашої компанії.

Work.ua вошел в топ-25 самых популярных сайтов Украины
9 августа 2016

Вчера на сайте AIN исследовательская компания TNS Ukraine представила рейтинг самых популярных сайтов в Украине за июль 2016.

Впервые в рейтинг топ-25 попал сайт по трудоустройству, им стал сайт поиска работы №1 — наш любимый Work.ua. 

Обратите внимание, что в данном случае речь идет не об украинских сайтах, а о сайтах со всего мира, которые посещают украинцы. Сюда входит и Google, и Facebook, и теперь еще Work.ua :)

Вперед и вверх!

Как мы делали новогоднюю открытку Work.ua
24 февраля 2016

На Новый год Work.ua отправляет своим пользователям по электронной почте открытку-поздравление. Классический метод для такого рода открыток — картинка из интернета на новогоднюю тематику. Но мы не ищем легких путей.

Читать дальше →

Как мы готовили поздравление HR-менеджерам
29 сентября 2015

На сайте Work.ua существует замечательная традиция поздравлять HR-менеджеров с их профессиональным праздником. В прошлом году мы уже рассказывали, как готовим поздравление заранее, чтобы добиться самого высокого результата. Хотим и в этом году поделиться процессом подготовки поздравления.

Читать дальше →

Ценности компании «Реактор»
5 ноября 2014

В нашей компании всегда существовали ориентиры, которые помогали нам достигать замечательных результатов. И вот, на четырнадцатом году жизни мы решили зафиксировать эти ориентиры, и даже сделали для этого специальный раздел на сайте — ценности компании «Реактор»