Тут мы пишем обо всем, что происходит в нашей компании: от запуска новых проектов до фотоотчетов о походах.

Одна безкоштовна вакансія щомісяця. Навіщо проєкту лендинг?
9 декабря 2020

Впевнені, ви пам’ятаєте, що 17 листопада кожна компанія, дійсність якої підтверджена, отримала від Work.ua одну безкоштовну вакансію. Ми й надалі плануємо надавати одну публікацію кожного місяця до кінця травня.

Саме тому ми запустили ремаркетинг на поточних і потенційних роботодавців. Наша реклама повинна повертати роботодавців на сайт і приваблювати нових. Ось для чого потрібен лендинг. Користувач бачить нашу чудову рекламу і переходить на окрему сторінку на сайті, яка дуже конкретно описує умови отримання безкоштовної вакансії, переваги роботи з Work.ua, а також нагадує, що у нас є інші послуги для роботодавців.

Читать дальше →

Свіжий погляд на стрічку новин у Фейсбуці
25 ноября 2020

У світі діджиталу час плине надзвичайно швидко. Щоб залишатися на місці, треба дуже швидко бігти. За новинами, трендами, оновленнями. Одного дня ми поглянули на стрічку новин Work.ua у Фейсбуці і вирішили, що вона потребує свіжого погляду.

Читать дальше →

Як ми робили фото та відео наших чудових менеджерів
1 октября 2020

Пам’ятаєте нашу головну місію — «Надавати найкращий сервіс пошуку роботи, щоб допомагати людям бути щасливішими та розвивати Україну». Ні в кого немає сумніву, що ми надаємо найкращий сервіс, в тому числі клієнтам нашого сайту, а ще постійно думаємо, як зробити їх ще щасливішими. 

Читать дальше →

Як ми бігли Work.ua Kyiv Half Marathon Online
23 сентября 2020

Ми довго чекали цього дня! 19 та 20 вересня енергійна, спортивна та заряджена позитивом команда Work.ua пробігла Kyiv Half Marathon у різних дистанціях. 49 бігунів здолали омріяну відстань і відчули спортивний драйв. Але давайте почнемо спочатку.

Трішки історії

Власне сам Work.ua Kyiv Half Marathon мав відбуватися ще в квітні, але карантин вніс свої корективи. В серпні змінився офіційний формат заходу і півмарафон став онлайн. Тобто кожна команда або учасник могли пробігти його самостійно у своєму місті, районі та навіть на стадіоні біля будинку. Ми вирішили теж використати цей шанс і провести командний забіг на стадіоні «Славутич» у рiдному Дніпрі. На вибір можна було зареєструватися на дистанції 4,2 км, 10 км та 21 км. Крім того, для тих, хто хотів бігти за власним маршрутом, була опція самостійного забігу. А тепер давайте перейдемо до найцікавішого — результатів! 

Читать дальше →

За лаштунками дня народження Work.ua
28 мая 2020

Work.ua відсвяткував своє чотирнадцятиріччя, на сайті було яскраве оформлення, а роботодавці ще й досі можуть скористатися святковою знижкою на послуги. За цим стояла злагоджена робота великої команди, покажемо вам, як саме готувалися до свята дизайнери.

Читать дальше →

Work.ua 14 років — вітаємо зі святом!
22 мая 2020

14 років тому двоє друзів запустили український сайт з пошуку роботи. Сьогодні понад 200 хлопців та дівчат, об’єднаних однією місією, роблять усе, щоб цей сайт залишався номером один.

День народження Work.ua — особливе свято для команди. Для тих, хто за одну добу запускає новий розділ на сайті. Для тих, хто робить найкрутіший застосунок для пошуку роботи. Тих, хто може за рік написати стільки статей та новин, що вистачило б на два томи енциклопедії. Тих, хто за один місяць надає стільки телефонних консультацій, що можна було б розмовляти 300 днів безперервно. Тих, хто ніколи не зупиняється на результаті «нормально». Хто звик робити добре. Хто йде лише уперед та вгору.

Зазвичай в цей день ми згадуємо усі свої досягнення та звершення за минулий рік. І нам справді є що згадати. Бо ми робимо так багато й часом так швидко, що іноді здається, що все виходить саме собою, наче в талановитих еквілібристів — ну що тут складного, людина просто тримає рівновагу. Проте насправді за кожним релізом стоїть велика командна робота. За кожним «Доброго дня, вас вітає Work.ua» стоїть команда.

Друзі, ми вітаємо кожного з вас. Дякуємо за вашу роботу та відданість справі. За готовність робити добре, за чесність, за прагнення допомагати користувачам та один одному, за вміння слухати й говорити, за вашу роботу, підтримку та посмішки.

Знаємо, що «Надавати найкращий сервіс пошуку роботи, щоб допомагати людям бути щасливішими та розвивати Україну» — не просто слова для кожного з нас, а місія, що надихає перевершувати самих себе, очікування клієнтів та завжди залишатися номером один.

Ми дивні. Ми педанти. Ми за досконалість. Ми не приймаємо жодних напіврезультатів. Іноді ми так багато працюємо, іноді втомлюємося, іноді зупиняємося, щоб зробити новий крок. Часом знаходимо відповіді там, де й не шукали. Проте головне, що ми команда. Команда, яка робить справжні дива.

Зі святом, любі! З 14-річчям Work.ua. Найцікавіше ще попереду!

Велике оновлення ілюстрацій в «Ким бути»
13 мая 2020

Пам'ятаєте, якось ми вам показували процес створення ілюстрацій до розділу «Ким бути»? Ще хвалилися, що намалювали картинки до 64 професій та зупинятися не збираємось. Таки не зупинилися, наразі маємо 121 ілюстрацію! Дуже вдячні дівчатам з контенту, вони так швидко описують нові професії, що дизайнери без роботи не засиджуються. У нас навіть свої рекорди є: поки що це 14 ілюстрацій за день.

Читать дальше →

Як ми створювали лендинг для застосунку Work.ua
6 мая 2020

Справжнє свято на нашій вулиці! Застосунок Work.ua вже доступний користувачам Google Play Market та App Store. Так, ми знаємо, що ви знаєте, але дуже приємно говорити про це знов і знов. Наступний крок — офіційна новина про запуск та маркетингова кампанія, яка розповість про наш застосунок усьому світові!

Ми зробили справді класний продукт і вирішили, що він вартий окремої сторінки. Тому зустрічайте лендинг для застосунку Work.ua!

Читать дальше →

Лікарі — наші герої! Як ми долучилися до акції вдячності та допомоги лікарям
14 апреля 2020

Шкода, що не можна піти разом прогулятися до офісу. Але якби ви опинилися ввечері біля площі Героїв Майдану, то побачили б, якою гарною стала наша будівля. А все через те, що наші друзі з компанії Expolight запропонували долучитися до акції «Лікарі — наші герої!» 

Суть акції в тому, щоб віддячити медикам за те, що вони рятують життя українців. У Києві, Одесі та Дніпрі Expolight підсвітили знакові будівлі червоними та білими кольорами, які найсильніше асоціюються з медициною в нашій країні — біло-червоні машини швидкої допомоги, білі халати лікарів, червоні серця, наповнені вдячністю. У Дніпрі однією з будівель став наш рідний офіс.

Як приєднатися та допомогти лікарям

  • Перейти на сайти helpdoctors.com.ua або odessavscovid.info та зробити свій вклад у підтримку лікарів та їх боротьбу з COVID-19.
  • Розповісти про акцію та можливість підтримки своїм друзям та в соцмережах.

Щоб якомога більше людей дізнали про акцію, ми розмістили новину в себе на сайті, де є інформація по всіх учасників-доброчинників. 

Віримо, що разом ми зможемо все!

Наше приложение теперь доступно пользователям айфонов!
8 апреля 2020


Совсем недавно мы рассказывали вам о том, что приложение стало доступно пользователям Google Play Market. С тех пор мы успели многое: преодолели такой важный психологический рубеж в первую тысячу пользователей, выбрались наверх в выдаче поиска по Маркету, уверенно обкатали систему обновлений. Заметьте, ни официальных новостей, ни маркетинговой кампании мы пока не организовывали! И еще все это время мы работали над критическими изменениями для соответствия требованиям App Store. Сегодня наши труды увенчались успехом — модераторы Apple уведомили нас, что приложение прошло все проверки и готово для публикации. Теперь приложение Work.ua доступно и пользователям айфонов!

Читать дальше →

← Предыдущая