Блог

Тут мы пишем обо всем, что происходит в нашей компании: от запуска новых проектов до фотоотчетов о походах.

Відділ дизайну за часів карантину
31 марта

Цього так просто не побачиш, але наш відділ став більшим у півтора раза. На жаль, вдарив вірус, і ми не встигаємо про це повідомити.

Читать дальше →

Реактивний Work.ua — тепер вакансії з дистанційною роботою в окремому розділі
25 марта

Ніякий карантин не завадить нам допомагати людям. І цього разу ми вирішили створити окремий розділ для вакансій з дистанційною роботою. І команда Продукту зробила це менше, ніж за добу! Знайти розділ можна на головній сторінці.

По суті він в нас майже і був, просто знаходити дистанційну роботу потрібно було за допомогою розширеного пошуку, вибравши вид зайнятості «дистанційна робота». А тепер можна і так, і так.

Сподіваємося, так нашим шукачам буде зручніше знаходити роботу на дому та пристосовуватися до нової реальності!

Чому, чим, як і кому допомагає Реактор у боротьбі з коронавірусом
20 марта

Знаєте, як починаються 99% наших постів про соціальні ініціативи? «У нашої компанії є цінність — допомагати людям. Тому ми вирішили купити/зібрати/прибрати/висадити/перерахувати/віддати...»

Щоразу, коли я це пишу, то думаю, та камон, всі вже вивчили цю цінність назубок, давай вже щось нове напиши. А дзуськи! Бо знаєте, шо? Бо це, блін, реально важливо. В нас реально є така цінність, тобто не то що вона в нас просто є. Це реально те, заради чого ми працюємо. У звичайні часи найбільше ми допомагаємо у пошуках роботи й співробітників, курсів та тренінгів, а також у навчанні швидкому друку. Час від часу допомагаємо місту, воїнам АТО, молодим талантам тощо.

У скрутні ж часи — допомагаємо тим, кому це потрібно найбільше. Саме тому у звичайному скайп-чатику за якихось 5 хвилин ми вирішили, що час допомагати нашій медичній системі.

Читать дальше →

Илон Маск оценил: как прошел новогодний корпоратив Реактора 2020
21 января

25 декабря сотрудники Реактора перевоплотились в самых настоящих изобретателей. А все потому, что мы решили провести корпоратив в стиле «Як тєбє такоє, Ілон Маск?». Вызов был принят, поэтому зал Дома Пчелкина наполнился гениями разных эпох и миров.

Мария Склодовская-Кюри блистала на танцполе, Жак-Ив Кусто погружался в увлекательный квиз, разрушители мифов научным путем доказали крутость фотозоны, созданной Антоном Поляковым и Андреем Боровиком, а Гаечка конструировала веселые тосты.

Читать дальше →

«3000 на допомогу людям»: підсумуємо добро?
10 января

Друзі! Ми це зробили. Проєкт «3000 на допомогу людям» добіг кінця, і ми можемо підбити підсумки.

Допомагати людям — одна з найголовніших цінностей Реактора. В рамках цієї цінності ми згадали нашу стару традицію — 3000 гривень на благочинність. В грудні кожен з нас отримав конверт з грошима та інструкціями. Цього року в нас був наймасштабніший проєкт за всі роки існування традиції, адже ми роздали 232 конверти з грошима та інструкцією про застосування. Ми могли розпорядитися ними на власний розсуд, головною умовою було — комусь допомогти. 

Не буду багато писати, розкажу головне. 

Читать дальше →

Как мы леттерили по правилам с Кириллом Ткачевым
23 декабря 2019

Недавно мы анонсировали воркшоп от Кирилла Ткачева «Леттеринг по правилам», и вот 21 декабря провели мероприятие, готовы поделиться впечатлениями.

Читать дальше →

Как мы забрендировали корпоративный Mini Cooper
12 декабря 2019

В отдел дизайна пришла задача, в которой была фотка Mini:

...и пожелание «сделайте красиво, как вы умеете».

Читать дальше →

Найкраще попередження про відеоспостереження в Україні
18 ноября 2019

Наклейка про відеоспостереження, завантажити в PDF або в EPS / Наклейка про видеонаблюдение, скачать в PDF или в EPS

Коли ми встановили нові вхідні двері до офісу та хотіли наліпити позначку про відеоспостерження, виявилось, що нормальної наклейки про відеоспостереження не існує. Ми зробили свою наклейку, яка відповідає всім стандартам: максимально проста і зрозуміла, легко читається, навіть здалеку, кути мають правильні скруглення, красива іконка відеокамери та безкоштовний шрифт.

Ось так чудово це виглядає в реальному житті.

Наклейка відеоспостереження в реальному житті

Завантажте наклейку в потрібному форматі

  1. PDF
  2. EPS
  3. AI
Як можна бубоніти в переговорці
18 ноября 2019

Зняли невеликий відеоролик про те, як розфарбовували переговорку в Реакторі. Білі стіни змінили веселими написами «бу бу бу». Тепер розмальована балончиком та маркерами кімната виглядає схожою на дахозносні берлінські бари.

Майже кожен з компанії Реактор зміг прийти і взяти участь у цьому перформансі та залишити своє власне «бу».

На цьому короткому відео можна подивитись, як це було. Невеличкий спойлер: було весело :)

Як Реактор дерева у Дніпрі висаджував
13 ноября 2019

Минулої суботи ми з командою продовжили традицію добрих справ і висадили 29 дерев у сквері Героїв-Чорнобильців. Сьогодні ділимося враженнями та розказуємо як, а головне навіщо ми це робили.

Читать дальше →

← Предыдущая