Тут ми пишемо про все, що відбувається в нашій компанії: від запуску нових проєктів до фотозвітів про подорожі.

Редизайн відгуку у застосунку Work.ua
26 травня


Ви маєте рацію, якщо подумали що картинка зверху на відгук не дуже схожа. Але вона має зв'язок з тим, що ми зробили з поточним дизайном відгуку.

Читати далі →

Реактор на зв'язку у вишиванках 2022 💙💛
19 травня

Уже сьомий рік поспіль продовжуємо чудову традицію. Цього року знову зустрілися у зумі, але дуже сподіваємося на скору зустріч всією командою в офлайні. Також частинка реакторівців сьогодні зібралася в офісі в Дніпрі й передала свій привіт. 

Кажуть, що вишиванка — то духовна броня нашого народу. Що ж, вона сьогодні з нами, як і віра у перемогу та наші ЗСУ, а також у силу неймовірної української культури 🇺🇦

Читати далі →

Як пройшов 21 рік Реактора
12 квітня

Любі реакторовці, цей рік був яскравим, плідним, неймовірним. Ми багато чого крутого зробили та ще зробимо!

З любов'ю ваш Реактор ❤

Керувати анонімністю стало простіше
11 лютого

Раніше при відгуку на вакансію, кандидат міг приховати свої особисті дані від роботодавців. Це ускладнювало процес найму, тому що роботодавцю, який отримав такий анонімний відгук, доводилося писати в центр сповіщень і чекати на відповідь. Весь процес міг займати кілька днів, а то й тижнів, залежно від швидкості відповіді кандидата. І лише після відповіді роботодавець міг розпочати повноцінне спілкування з шукачем та оцінити наскільки він підходить на посаду 🔎

Читати далі →

Підсумки ініціативи «Допомагати людям»
14 січня

Друзі, 2021 рік завершено і настав час підбити підсумки однієї з найдобріших ініціатив Реактора «Допомагати людям». 

Читати далі →

Зроби мені хіп, зроби мені хоп: як ми тусанули на зимовому корпоративі
13 січня

Йоу, йоу, йоу, друзі! У Реакторі відгримів зимовий корпоратив — яскрава хіп-хоп-паті, а це означає, що ви читаєте звітний допис, в якому будуть фото, відео та неповторна атмосфера. Летс мейк сам нооойс! 

Читати далі →

Осінній деревосад від Реактора — плюс 24 дерева у Дніпрі!
12 листопада 2021

Вже гарною традицією стає осіння висадка дерев у Реакторі: цього разу локацією став парк ім. Б. Хмельницького, де наша команда з 71 учасника, враховуючи пари та дітей співробітників, додала до фонду парку 24 нових саджанці. 

Читати далі →

Б’ємо власні рекорди: як Реактор назбирав 1200 кіло сміття на Червоному Камені
8 жовтня 2021

Продовжуємо щорічну традицію й допомагаємо людям та Дніпру звільнитися від сміття. Це допис про те, як реакторівці влаштували «генеральне прибирання» в районі Червоного Каменю й навіть встановили новий «сміттєвий» рекорд.

Читати далі →

Створення стилю для HR Work Fest
1 жовтня 2021

17 вересня Work.ua успішно провів HR-конференцію. Судячи з відгуків і фоторепортажів, учасники пофестивалили на повну. Нам все вдалося, тож можемо ділитися подробицями процесу, що відбувався в дизайні.

Читати далі →

Блокнот до дня HR 2021
28 вересня 2021

Work.ua — це сервіс, який використовують мільйони людей у пошуках нової роботи. Але з іншого боку є і тисячі тих, хто роботу пропонує, і часто роботодавця представляє ейчар. Як у будь-якій професії, у них є своє свято, і ми традиційно вітаємо їх цього дня.

Читати далі →

← Попередня