Тут ми пишемо про все, що відбувається в нашій компанії: від запуску нових проєктів до фотозвітів про подорожі.

Підсумки ініціативи «Допомагати людям»
14 січня

Друзі, 2021 рік завершено і настав час підбити підсумки однієї з найдобріших ініціатив Реактора «Допомагати людям». 

Читати далі →

Зроби мені хіп, зроби мені хоп: як ми тусанули на зимовому корпоративі
13 січня

Йоу, йоу, йоу, друзі! У Реакторі відгримів зимовий корпоратив — яскрава хіп-хоп-паті, а це означає, що ви читаєте звітний допис, в якому будуть фото, відео та неповторна атмосфера. Летс мейк сам нооойс! 

Читати далі →

Лого для команди продукту
19 листопада 2021

Робота у Реакторі весь час еволюціонує, і от ми створили команду, що працює над невеликими, але важливими й терміновими задачами. Ці задачі дуже різні як за розміром, так і за впровадженням: може бути щось для продажів, для маркетингу, для продукту тощо. Дотримуючись цінності за цінністю «Весело та цікаво», ми вирішили дати цій команді назву Авангард — на честь передових військових загонів та напрямку творчості початку ХХ сторіччя. Але просто назви нам було замало: Стас запропонував зробити команді лого, а нам просто не терпілося помалювати!

Спочатку ми зробили лого, надихаючись патернами Тюрінгу та квадратом Малевича.

Втім воно вийшло дуже статичне, як для такої динамічної команди. Тоді для натхнення ми взяли більше робіт авангардистів.

Різні кольори, різні форми, непередбачуване розташування. Точно як задачі команди!

Складемо з них першу літеру.

Форму можна спростити до червоного (на честь Реактора) трикутника (на честь літери А). Для цього навіть емоджі є. А можна скільки завгодно ускладнювати — все одно впізнаєш.

З простих форм можна викласти й усю назву.

Тож слава команді Авангарду в Реакторі — важливій та динамічній!

Онбординг у застосунку. Що змінилось?
17 листопада 2021


Як було раніше у застосунку? Шукач завантажував його та одразу бачив напівпусту головну сторінку. Ми пропонували ввести посаду та місто, і тільки тоді наш шукач зміг би побачити саме те, що хотів з самого початку — вакансії. Ніяких вказівок чи підказок? Та то не діло! І дизайнерам надійшла задача покращити наявний інтерфейс та життя наших користувачів.

Читати далі →

Осінній деревосад від Реактора — плюс 24 дерева у Дніпрі!
12 листопада 2021

Вже гарною традицією стає осіння висадка дерев у Реакторі: цього разу локацією став парк ім. Б. Хмельницького, де наша команда з 71 учасника, враховуючи пари та дітей співробітників, додала до фонду парку 24 нових саджанці. 

Читати далі →

Б’ємо власні рекорди: як Реактор назбирав 1200 кіло сміття на Червоному Камені
8 жовтня 2021

Продовжуємо щорічну традицію й допомагаємо людям та Дніпру звільнитися від сміття. Це допис про те, як реакторівці влаштували «генеральне прибирання» в районі Червоного Каменю й навіть встановили новий «сміттєвий» рекорд.

Читати далі →

Як ми йшли у сплавну тусу, де були і Псел, і гуси 🙂
13 вересня 2021

Під музику, під нотки блюзу, а також під шум весел команда з Реактора у складі 51 людини та Купера (з ним ми вас познайомимо трішки пізніше) цьогоріч знову не змогла всидіти на місці й пустилася в сплав. Адже літо — найкращий час для пригод, а два дні на природі зі спортивною активністю, що може бути краще? Тож згадаймо, як це було!

Читати далі →

Cім поверхів "Реактора", мільйони подарунків, душевність і мед — Антон Півень, 10 років у компанії
20 серпня 2021

Людина посмішка, людина душа, чіпідейл в одному флаконі, що завжди готовий допомогти майже кожному і в усьому, перфікціоніст 80-го левелу та разом з тим найдобріша людина в світі — Антон Півень. Десять років у Реакторі. 🔥

Антон – це уособлення цінностей Реактора. Він про «добре або ніяк» і «весело та цікаво», постійно використовує «прибуток як ресурс» щоб компанія рухалася «вперед та вгору» може і «послухати і поговорити», завжди намагається знайти варіанти, щоб зробити «більше меншими засобами».

Читати далі →

Разом працюємо, разом відпочиваємо, разом вакцинуємося: як Реактор захистився від COVID-19
18 серпня 2021

Вакциновані! 💪 💉(Чи як там зараз заведено казати?)

Вітаю, друзі, минулого тижня колективна вакцинація співробітників Реактора нарешті завершилася. Всі охочі отримали другу дозу препарату Pfizer: прищепили й тих, хто найшвидше зорієнтувався і першим записався у файлик на вакцинацію, й тих, хто пропустив початок «роздачі вакцин», бо був у відпустці. Загалом усіх-усіх, хто хотів!

Тепер у нас 50% колективу точно мають щеплення, а ще 10% — імунітет після хвороби. Невдовзі можна буде всерйоз заявити про колективний імунітет реакторівців. Тож у нас буде ще дещо спільне, і це чудово!

Хочеться в цьому дописі подякувати нашій Ясі за те, що все з’ясувала, організувала, проконтролювала та ще й поділилася досвідом з іншими компаніями у статті на Work.ua. А також Яні, Насті та Володимиру, які відважно впоралися з напливом охочих вакцинуватися в офісі. Це чудове втілення цінності «Допомагати людям», ви круті! 😎

А ще подяки летять усім і кожному реакторівцю. За те, що ви такі свідомі та організовані. За те, що бережете себе та своїх близьких. Спасибі! ❤️

Усім здоров’я!

Суцільна алоха: як Реактор відзначав 20-річчя на гавайській тусі 🏝
28 липня 2021

20 років тому гавайські боги передбачили, що одного дня на Острові з’являться неймовірні люди, які рухаються тільки вперед і вгору, й привезуть з собою джерело справжнього свята, цілий Реактор, сила якого зрівняється хіба що з силою великого вулкана Кілауеа. Пророцтво справдилося!

10 липня команда Реактора прибула на дніпровський Ostrov River Club, щоб вперше за довгий час зібратися всім колективом в офлайні (Нарешті!), відгуляти літній корпоратив та відзначити неабияку дату — 20 років від створення компанії 🥳

Гостей зустріли місцеві жителі, які за давньою гавайською традицією привітали їх леями — намистом з квітів 🌺 Так почалася наша гавайська туса — луау, сповнена веселощів та релаксу. 

Читати далі →

← Попередня