Блог

Тут мы пишем обо всем, что происходит в нашей компании: от запуска новых проектов до фотоотчетов о походах.

Туристична мапа Дніпра
16 сентября

Ми розробили концепт та запустили в світ першу версію туристичної мапи для Дніпра. Впевнено можемо сказати, що створювати фізичні об’єкти — набагато хвилюючіше, ніж інтерфейси :)

Читать дальше →

Як ми створювали дизайн пінів-прапорців 💙💛
25 августа

Минулого року Реактор перебував у пошуку ідеальних пінів-прапорців, які мали б стати подарунком до Дня незалежності України. Але виявилося, що знайти піни, які б виглядали акуратно і стильно — задача із зірочкою. За доброю традицією, задачі із зірочкою — улюблені у Реакторі. Саме тому цього року ми вирішили самотужки створити пін-прапорець, який буде приємно мати у колекції.

Читать дальше →

Дизайнимо красиві урни для сортування сміття
19 августа

Увага, експеримент! 

Реактор намагається з усією відповідальністю підходити до вирішення сміттєвої проблеми. З січня 2019 ми почали збирати батарейки для того, щоб правильно їх утилізувати, а в червні 2019 почався експеримент із сортування сміття. Сортували папір, пластик, тетра-пак. А несортовані відходи (все те, що не потрапляло в попередні категорії) збирали окремо.


Експериментальні урни на одному з поверхів.

Експеримент допоміг нам зрозуміти, як краще підійти до наступних кроків реалізації ідеї.

Читать дальше →

Сплавные выходные Реактора на Ворскле 🚣‍♀
24 июля

52 человека, 29 километров, 20 байдарок и 2 дня без интернета. 

Так прошли выходные самых активных реакторовцев, которые вместе с семьями отправились в Полтавскую область покорять красивейшую реку Ворсклу. Этот выезд был для многих из нас долгожданной встречей с коллегами, ведь за время карантина все соскучились друг за другом. Кроме этого активный досуг — это одно из любимых увлечений Реактора, поэтому в этот раз на сплав собралась замечательная компания. 

Читать дальше →

Як Work.ua побігав разом з VARUS
13 июля

Завдяки волонтерам Work.ua та команді VARUS ми провели перший забіг після пом’якшення карантину та нарешті відчули те, чого не вистачало останні пів року: шалених емоцій, командної боротьби та спортивних пристрастей. І вперше Work.ua спільно з біговим клубом VARUS стали організаторами дружнього забігу!

Читать дальше →

Сьогодні наш MINI-красень переїхав до Космічки, щоб допомагати лікарям
16 апреля

Ми передали наш мінік у руки нового водія. А точніше — водійки :) Від сьогодні до кінця карантину за кермом нашого корпоративного авто їздитиме Ольга Аржанцева — лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Дитячої обласної лікарні та підвозитиме своїх колег на роботу.

Чому ми це зробили

У зв’язку з карантином лікарям стало складніше діставатися до роботи. Щоб полегшити цей процес та зробити його максимально безпечним, ми віддали у користування своє корпоративне авто, щоб хоч трохи спростити життя тим, хто життя рятує. До того ж, на карантині він здебільшого просто сумував на стоянці без нас.

Чому саме в цю лікарню

Ми пропонували авто різним лікарням. Свою згоду та готовність взяти трошки відповідальності виявили саме представники відділення анестезіології та інтенсивної терапії Дитячої обласної лікарні. Ключі та відповідальність на себе взяла Ольга. Ми вже навернули з нею невеликий гак навкруги відділення. Вона досить впевнений та спокійний водій :)


Сподіваємося, такий «прокат» допоможе медикам простіше добиратися до роботи, щоб рятувати діточок та зберігати їхнє життя!


P.S. А прямо за хвилину до публікації цього запису нам зателефонував Олін керівник — головний реаніматолог Космічки та дослівно сказав, що це просто якесь чудо, а не машина, і передав слова вдячності та привіт нашій команді :)
Для нас же чудо, що авто, яким ще місяць тому користувалися менеджери з продажів з правом керувати ним тому, хто покаже найкращі результати, тепер допомагає дніпровським лікарям!

Дев’яяяяяяяяяяятнадцять! З днем народження, Реакторе!
12 апреля

Отже, 19. Сьогодні наш іменинник став дорослішим ще на один рік. І рік цей, я вам скажу, був ого-го! Після нього вже не хочеться називати Реактор хлопчиком та розповідати, як він ріс, ріс і виріс. Він мужній, він сильний, він — це ми. Це команда. І її життя 2019-2020 вкладається в 100 дієслів, за допомогою яких ми розповімо, що робили. Поїхали!

Цього року ми:

І головне — ми діяли. Бо ми були, і ми будемо. Разом.

А ще знаєте, що ми завжди будемо робити? Творити! Бо що то за Реактор, якщо без креативу. І ми таки накреативили. 

Наш відділ дизайну запрошує до перегляду авторської галереї витворів сучасного мистецтва:

Усі ці шедеври були створені нашими талановитими дизайнерами. Вибирайте, який з творів подобається вам найбільше та діліться ним у соціальних мережах. Подобаються усі? Не стримуйте себе :)

І, звісно, подарунки! Традиційний, новенький, свіженький Альманах 2019-2020 — до вашої увааааги! Насолоджуйтеся, друзі!

І пам’ятайте, хоч зараз ми не разом. Хоч ми не можемо обійнятися та привітати один одного особисто, це також мине. І коли ми нарешті зустрінемося, ох нехай тримається той офіс, що вже забув наш регіт та жарти :)

З днем народження, Реакторе. Ти є любов ❤️

Чому, чим, як і кому допомагає Реактор у боротьбі з коронавірусом
20 марта

Знаєте, як починаються 99% наших постів про соціальні ініціативи? «У нашої компанії є цінність — допомагати людям. Тому ми вирішили купити/зібрати/прибрати/висадити/перерахувати/віддати...»

Щоразу, коли я це пишу, то думаю, та камон, всі вже вивчили цю цінність назубок, давай вже щось нове напиши. А дзуськи! Бо знаєте, шо? Бо це, блін, реально важливо. В нас реально є така цінність, тобто не то що вона в нас просто є. Це реально те, заради чого ми працюємо. У звичайні часи найбільше ми допомагаємо у пошуках роботи й співробітників, курсів та тренінгів, а також у навчанні швидкому друку. Час від часу допомагаємо місту, воїнам АТО, молодим талантам тощо.

У скрутні ж часи — допомагаємо тим, кому це потрібно найбільше. Саме тому у звичайному скайп-чатику за якихось 5 хвилин ми вирішили, що час допомагати нашій медичній системі.

Читать дальше →

10 советов по работе на дому
16 марта

Весь Реактор переходит на карантин как только может. Я бы хотел поделиться советами работы из дома. У меня очень богатый опыт — я уже 8 лет так или иначе работаю удаленно.

Работать из дома тяжеловато. Если вы хотите именно работать, а не прикрутить уже наконец полку или посидеть с ребенком, то вы быстро поймете, что работать удаленно очень тяжело. Вы отвлекаетесь, вас отвлекают, грустно, нервно, непривычно.

5 советов для работы

  1. Постарайтесь ничего особо не менять. Вставайте тогда же, чистите зубы, завтракайте, наносите макияж и делайте прическу (всегда так делаю). Изменений будет хватать, не стоит добавлять напряжения в систему
  2. Установите график работы сразу, прям сразу. Запишите на бумажке, выучите сами, объявите домашним. И придерживайтесь его строже, чем в офисе. Иначе вы будете постоянно отвлекаться и вас будут постоянно отвлекать. Например: с 9 до 13 я работаю, меня нет, просто нет.  В 11 пью чай, 13-14 обед, болтаем, с 14 до 18 меня нет. Потом я дома.
  3. Организуйте рабочее место. Работать легче всего в одном и том же месте. Срабатывает рефлекс: вот место для работы, и я начинаю работать. Если у вас есть домашние — отдельная комната очень спасает. Лучше закрыться там и не подавать признаков жизни. В любом случае лучше устроить удобное сидячее место.
  4. Не смешивайте. Дома сложнее разграничить где вы «на работе», а где «дома». Но вам уже должно быть легко — у вас ведь уже есть расписание и рабочее место. Час пробил, место занято — вы на работе. Встали — дома. Я слыхал, что для усиления некоторые надевают специальную футболку или «рабочие» тапочки.
  5. Сделайте план на день. С самого утра напишите, что и когда вы собираетесь сделать. И сверяйтесь. Иначе очень легко оказываешься в ситуации, что день прошел, а нормального ничего даже не началось.

5 советов для здоровья

  1. Карантин. Он на то и карантин, чтобы сидеть дома и не контачить ни с кем. Никаких кафе, магазов, коворкингов. Вы дома, чтобы быть здоровым.
  2. Нормально кушайте. Легко сбиться с режима, побеспокойтесь о нормальной еде заранее. Гастрит в вашем возрасте не намного лучше, чем COVID. 
  3. Делайте перерывы. Раз в час стоит походить и размяться. В обед можно выйти подышать, но подальше от скоплений людей. И не забывайте помыть руки.
  4. Общайтесь с людьми. Без общения легко слететь с катушек. Так что общайтесь с коллегами, родственниками, друзьями.
  5. Спите. Сон — это здоровье. Это полезно и для работы, и для настроения, и для иммунитета.

Всем здоровья!

«3000 на допомогу людям»: підсумуємо добро?
10 января

Друзі! Ми це зробили. Проєкт «3000 на допомогу людям» добіг кінця, і ми можемо підбити підсумки.

Допомагати людям — одна з найголовніших цінностей Реактора. В рамках цієї цінності ми згадали нашу стару традицію — 3000 гривень на благочинність. В грудні кожен з нас отримав конверт з грошима та інструкціями. Цього року в нас був наймасштабніший проєкт за всі роки існування традиції, адже ми роздали 232 конверти з грошима та інструкцією про застосування. Ми могли розпорядитися ними на власний розсуд, головною умовою було — комусь допомогти. 

Не буду багато писати, розкажу головне. 

Читать дальше →

← Предыдущая