Блог

Тут мы пишем обо всем, что происходит в нашей компании: от запуска новых проектов до фотоотчетов о походах.

Як ми створювали лендинг для застосунку Work.ua
6 мая

Справжнє свято на нашій вулиці! Застосунок Work.ua вже доступний користувачам Google Play Market та App Store. Так, ми знаємо, що ви знаєте, але дуже приємно говорити про це знов і знов. Наступний крок — офіційна новина про запуск та маркетингова кампанія, яка розповість про наш застосунок усьому світові!

Ми зробили справді класний продукт і вирішили, що він вартий окремої сторінки. Тому зустрічайте лендинг для застосунку Work.ua!

Читать дальше →

Сьогодні наш MINI-красень переїхав до Космічки, щоб допомагати лікарям
16 апреля

Ми передали наш мінік у руки нового водія. А точніше — водійки :) Від сьогодні до кінця карантину за кермом нашого корпоративного авто їздитиме Ольга Аржанцева — лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Дитячої обласної лікарні та підвозитиме своїх колег на роботу.

Чому ми це зробили

У зв’язку з карантином лікарям стало складніше діставатися до роботи. Щоб полегшити цей процес та зробити його максимально безпечним, ми віддали у користування своє корпоративне авто, щоб хоч трохи спростити життя тим, хто життя рятує. До того ж, на карантині він здебільшого просто сумував на стоянці без нас.

Чому саме в цю лікарню

Ми пропонували авто різним лікарням. Свою згоду та готовність взяти трошки відповідальності виявили саме представники відділення анестезіології та інтенсивної терапії Дитячої обласної лікарні. Ключі та відповідальність на себе взяла Ольга. Ми вже навернули з нею невеликий гак навкруги відділення. Вона досить впевнений та спокійний водій :)


Сподіваємося, такий «прокат» допоможе медикам простіше добиратися до роботи, щоб рятувати діточок та зберігати їхнє життя!


P.S. А прямо за хвилину до публікації цього запису нам зателефонував Олін керівник — головний реаніматолог Космічки та дослівно сказав, що це просто якесь чудо, а не машина, і передав слова вдячності та привіт нашій команді :)
Для нас же чудо, що авто, яким ще місяць тому користувалися менеджери з продажів з правом керувати ним тому, хто покаже найкращі результати, тепер допомагає дніпровським лікарям!

Лікарі — наші герої! Як ми долучилися до акції вдячності та допомоги лікарям
14 апреля

Шкода, що не можна піти разом прогулятися до офісу. Але якби ви опинилися ввечері біля площі Героїв Майдану, то побачили б, якою гарною стала наша будівля. А все через те, що наші друзі з компанії Expolight запропонували долучитися до акції «Лікарі — наші герої!» 

Суть акції в тому, щоб віддячити медикам за те, що вони рятують життя українців. У Києві, Одесі та Дніпрі Expolight підсвітили знакові будівлі червоними та білими кольорами, які найсильніше асоціюються з медициною в нашій країні — біло-червоні машини швидкої допомоги, білі халати лікарів, червоні серця, наповнені вдячністю. У Дніпрі однією з будівель став наш рідний офіс.

Як приєднатися та допомогти лікарям

 • Перейти на сайти helpdoctors.com.ua або odessavscovid.info та зробити свій вклад у підтримку лікарів та їх боротьбу з COVID-19.
 • Розповісти про акцію та можливість підтримки своїм друзям та в соцмережах.

Щоб якомога більше людей дізнали про акцію, ми розмістили новину в себе на сайті, де є інформація по всіх учасників-доброчинників. 

Віримо, що разом ми зможемо все!

Дев’яяяяяяяяяяятнадцять! З днем народження, Реакторе!
12 апреля

Отже, 19. Сьогодні наш іменинник став дорослішим ще на один рік. І рік цей, я вам скажу, був ого-го! Після нього вже не хочеться називати Реактор хлопчиком та розповідати, як він ріс, ріс і виріс. Він мужній, він сильний, він — це ми. Це команда. І її життя 2019-2020 вкладається в 100 дієслів, за допомогою яких ми розповімо, що робили. Поїхали!

Цього року ми:

І головне — ми діяли. Бо ми були, і ми будемо. Разом.

А ще знаєте, що ми завжди будемо робити? Творити! Бо що то за Реактор, якщо без креативу. І ми таки накреативили. 

Наш відділ дизайну запрошує до перегляду авторської галереї витворів сучасного мистецтва:

Усі ці шедеври були створені нашими талановитими дизайнерами. Вибирайте, який з творів подобається вам найбільше та діліться ним у соціальних мережах. Подобаються усі? Не стримуйте себе :)

І, звісно, подарунки! Традиційний, новенький, свіженький Альманах 2019-2020 — до вашої увааааги! Насолоджуйтеся, друзі!

І пам’ятайте, хоч зараз ми не разом. Хоч ми не можемо обійнятися та привітати один одного особисто, це також мине. І коли ми нарешті зустрінемося, ох нехай тримається той офіс, що вже забув наш регіт та жарти :)

З днем народження, Реакторе. Ти є любов ❤️

Наше приложение теперь доступно пользователям айфонов!
8 апреля


Совсем недавно мы рассказывали вам о том, что приложение стало доступно пользователям Google Play Market. С тех пор мы успели многое: преодолели такой важный психологический рубеж в первую тысячу пользователей, выбрались наверх в выдаче поиска по Маркету, уверенно обкатали систему обновлений. Заметьте, ни официальных новостей, ни маркетинговой кампании мы пока не организовывали! И еще все это время мы работали над критическими изменениями для соответствия требованиям App Store. Сегодня наши труды увенчались успехом — модераторы Apple уведомили нас, что приложение прошло все проверки и готово для публикации. Теперь приложение Work.ua доступно и пользователям айфонов!

Читать дальше →

Мобильное приложение Work.ua доступно к скачиванию в Google Play Market
30 марта

Несмотря на мегабитву человечества с COVID-19, мощнейший финансовый кризис и все неурядицы, мы сделали это! Мобильное приложение преодолело очередной рубеж на пути в мир, прошло все проверки суровых модераторов Гугла и теперь доступно для скачивания соискателями в Google Play Market! Пост будет длинным, мы все расскажем как есть, можете приготовить себе чай и конфетку.

Читать дальше →

Вже бачили лого Work.ua?
27 марта

Всім привіт! Останнім часом в нас що не реліз, то за один день зроблений. Сподіваюся, ви всі вже побачили наш антикоронавірусний логотип? :) 

Це лого — нагадування про те, як важливо дистанціюватися один від одного під час карантину. Ми написали новину про базові правила поведінки в період карантину та роз'єднали нашу мішеньку. 

Обожнюю Продукт за безмежний креатив та продуктивність ;) ❤️І я не тільки про відділ дизайну або верстку. Ідею вже якийсь час обговорювали ще й у чатику програмістів. Оце команда!

Люди, будьте здорові!

Реактивний Work.ua — тепер вакансії з дистанційною роботою в окремому розділі
25 марта

Ніякий карантин не завадить нам допомагати людям. І цього разу ми вирішили створити окремий розділ для вакансій з дистанційною роботою. І команда Продукту зробила це менше, ніж за добу! Знайти розділ можна на головній сторінці.

По суті він в нас майже і був, просто знаходити дистанційну роботу потрібно було за допомогою розширеного пошуку, вибравши вид зайнятості «дистанційна робота». А тепер можна і так, і так.

Сподіваємося, так нашим шукачам буде зручніше знаходити роботу на дому та пристосовуватися до нової реальності!

Чому, чим, як і кому допомагає Реактор у боротьбі з коронавірусом
20 марта

Знаєте, як починаються 99% наших постів про соціальні ініціативи? «У нашої компанії є цінність — допомагати людям. Тому ми вирішили купити/зібрати/прибрати/висадити/перерахувати/віддати...»

Щоразу, коли я це пишу, то думаю, та камон, всі вже вивчили цю цінність назубок, давай вже щось нове напиши. А дзуськи! Бо знаєте, шо? Бо це, блін, реально важливо. В нас реально є така цінність, тобто не то що вона в нас просто є. Це реально те, заради чого ми працюємо. У звичайні часи найбільше ми допомагаємо у пошуках роботи й співробітників, курсів та тренінгів, а також у навчанні швидкому друку. Час від часу допомагаємо місту, воїнам АТО, молодим талантам тощо.

У скрутні ж часи — допомагаємо тим, кому це потрібно найбільше. Саме тому у звичайному скайп-чатику за якихось 5 хвилин ми вирішили, що час допомагати нашій медичній системі.

Читать дальше →

10 советов по работе на дому
16 марта

Весь Реактор переходит на карантин как только может. Я бы хотел поделиться советами работы из дома. У меня очень богатый опыт — я уже 8 лет так или иначе работаю удаленно.

Работать из дома тяжеловато. Если вы хотите именно работать, а не прикрутить уже наконец полку или посидеть с ребенком, то вы быстро поймете, что работать удаленно очень тяжело. Вы отвлекаетесь, вас отвлекают, грустно, нервно, непривычно.

5 советов для работы

 1. Постарайтесь ничего особо не менять. Вставайте тогда же, чистите зубы, завтракайте, наносите макияж и делайте прическу (всегда так делаю). Изменений будет хватать, не стоит добавлять напряжения в систему
 2. Установите график работы сразу, прям сразу. Запишите на бумажке, выучите сами, объявите домашним. И придерживайтесь его строже, чем в офисе. Иначе вы будете постоянно отвлекаться и вас будут постоянно отвлекать. Например: с 9 до 13 я работаю, меня нет, просто нет.  В 11 пью чай, 13-14 обед, болтаем, с 14 до 18 меня нет. Потом я дома.
 3. Организуйте рабочее место. Работать легче всего в одном и том же месте. Срабатывает рефлекс: вот место для работы, и я начинаю работать. Если у вас есть домашние — отдельная комната очень спасает. Лучше закрыться там и не подавать признаков жизни. В любом случае лучше устроить удобное сидячее место.
 4. Не смешивайте. Дома сложнее разграничить где вы «на работе», а где «дома». Но вам уже должно быть легко — у вас ведь уже есть расписание и рабочее место. Час пробил, место занято — вы на работе. Встали — дома. Я слыхал, что для усиления некоторые надевают специальную футболку или «рабочие» тапочки.
 5. Сделайте план на день. С самого утра напишите, что и когда вы собираетесь сделать. И сверяйтесь. Иначе очень легко оказываешься в ситуации, что день прошел, а нормального ничего даже не началось.

5 советов для здоровья

 1. Карантин. Он на то и карантин, чтобы сидеть дома и не контачить ни с кем. Никаких кафе, магазов, коворкингов. Вы дома, чтобы быть здоровым.
 2. Нормально кушайте. Легко сбиться с режима, побеспокойтесь о нормальной еде заранее. Гастрит в вашем возрасте не намного лучше, чем COVID. 
 3. Делайте перерывы. Раз в час стоит походить и размяться. В обед можно выйти подышать, но подальше от скоплений людей. И не забывайте помыть руки.
 4. Общайтесь с людьми. Без общения легко слететь с катушек. Так что общайтесь с коллегами, родственниками, друзьями.
 5. Спите. Сон — это здоровье. Это полезно и для работы, и для настроения, и для иммунитета.

Всем здоровья!

← Предыдущая Следующая