Тут ми пишемо про все, що відбувається в нашій компанії: від запуску нових проєктів до фотозвітів про подорожі.

Підсумки ініціативи «Допомагати людям»
14 січня

Друзі, 2021 рік завершено і настав час підбити підсумки однієї з найдобріших ініціатив Реактора «Допомагати людям». 

Читати далі →

Зроби мені хіп, зроби мені хоп: як ми тусанули на зимовому корпоративі
13 січня

Йоу, йоу, йоу, друзі! У Реакторі відгримів зимовий корпоратив — яскрава хіп-хоп-паті, а це означає, що ви читаєте звітний допис, в якому будуть фото, відео та неповторна атмосфера. Летс мейк сам нооойс! 

Читати далі →

Лого для команди продукту
19 листопада 2021

Робота у Реакторі весь час еволюціонує, і от ми створили команду, що працює над невеликими, але важливими й терміновими задачами. Ці задачі дуже різні як за розміром, так і за впровадженням: може бути щось для продажів, для маркетингу, для продукту тощо. Дотримуючись цінності за цінністю «Весело та цікаво», ми вирішили дати цій команді назву Авангард — на честь передових військових загонів та напрямку творчості початку ХХ сторіччя. Але просто назви нам було замало: Стас запропонував зробити команді лого, а нам просто не терпілося помалювати!

Спочатку ми зробили лого, надихаючись патернами Тюрінгу та квадратом Малевича.

Втім воно вийшло дуже статичне, як для такої динамічної команди. Тоді для натхнення ми взяли більше робіт авангардистів.

Різні кольори, різні форми, непередбачуване розташування. Точно як задачі команди!

Складемо з них першу літеру.

Форму можна спростити до червоного (на честь Реактора) трикутника (на честь літери А). Для цього навіть емоджі є. А можна скільки завгодно ускладнювати — все одно впізнаєш.

З простих форм можна викласти й усю назву.

Тож слава команді Авангарду в Реакторі — важливій та динамічній!

Онбординг у застосунку. Що змінилось?
17 листопада 2021


Як було раніше у застосунку? Шукач завантажував його та одразу бачив напівпусту головну сторінку. Ми пропонували ввести посаду та місто, і тільки тоді наш шукач зміг би побачити саме те, що хотів з самого початку — вакансії. Ніяких вказівок чи підказок? Та то не діло! І дизайнерам надійшла задача покращити наявний інтерфейс та життя наших користувачів.

Читати далі →

Осінній деревосад від Реактора — плюс 24 дерева у Дніпрі!
12 листопада 2021

Вже гарною традицією стає осіння висадка дерев у Реакторі: цього разу локацією став парк ім. Б. Хмельницького, де наша команда з 71 учасника, враховуючи пари та дітей співробітників, додала до фонду парку 24 нових саджанці. 

Читати далі →

Наш крутезний спільний проєкт з AIN побачив світ
9 листопада 2021

Коли ми стартували рекламну кампанію, я розповідала вам про спільний проєкт з AIN.ua. Власне, це — велика змістовна стаття про те, як людям шукати роботу в сучасному світі. 

У статті ми хотіли зібрати максимум користі, а наш бренд проявити елегантно та нативно. Мені здається, що вийшло круто. Особливо через те, що у матеріалі є думки справжніх експертів з пошуку персоналу, включно з нашою чудовою Ольгою Тарасевич.

Тепер діло за малим. Читаєте, лайкаєте, репостите! 

Б’ємо власні рекорди: як Реактор назбирав 1200 кіло сміття на Червоному Камені
8 жовтня 2021

Продовжуємо щорічну традицію й допомагаємо людям та Дніпру звільнитися від сміття. Це допис про те, як реакторівці влаштували «генеральне прибирання» в районі Червоного Каменю й навіть встановили новий «сміттєвий» рекорд.

Читати далі →

Створення стилю для HR Work Fest
1 жовтня 2021

17 вересня Work.ua успішно провів HR-конференцію. Судячи з відгуків і фоторепортажів, учасники пофестивалили на повну. Нам все вдалося, тож можемо ділитися подробицями процесу, що відбувався в дизайні.

Читати далі →

Перемоги бігового клубу Work.ua у Києві та Дніпрі
29 вересня 2021

Останніми вихідними біговий клуб Work.ua брав участь у найбільших осінніх забігах: 11-му Work.ua Київському півмарафоні та 5-му Almaz Group Dnipro Marathon. 

У рамках цих змагань проходили командні забіги на 10 км, у кожному з яких команда Work.ua здобула перемогу в корпоративному заліку.

Читати далі →

Блокнот до дня HR 2021
28 вересня 2021

Work.ua — це сервіс, який використовують мільйони людей у пошуках нової роботи. Але з іншого боку є і тисячі тих, хто роботу пропонує, і часто роботодавця представляє ейчар. Як у будь-якій професії, у них є своє свято, і ми традиційно вітаємо їх цього дня.

Читати далі →

← Попередня Наступна