Тут мы пишем обо всем, что происходит в нашей компании: от запуска новых проектов до фотоотчетов о походах.

Як ми на 32% збільшили кількість реєстрацій на Ratatype
27 октября 2020

Серед наших проєктів є найкращий у світі клавіатурний тренажер — Ratatype. Вже на головній сторінці сайту користувач може протестувати роботу тренажера, пройшовши тестову вправу. Після чого ми пропонуємо зареєструватися і продовжувати навчання.

Читать дальше →

Реактор vs 800 кіло сміття, або Як ми причепурили кар'єр у Старих Кодаках
21 октября 2020

У компанії «Реактор» працюють люди, які у роботі та в житті послуговуються 10 прекрасними цінностями. Одна з них — «Допомагати людям». Саме вона нещодавно збудила реакторівців незвично рано (як для суботи) й привела до села Старі Кодаки, що під Дніпром.

Читать дальше →

Як створювались подарунки клієнтам Work.ua до Дня HR
15 октября 2020

Колись давно ми дуже сильно заморочились та створили найкращий блокнот у світі. Зробили так, що тепер усі компанії хочуть і собі такий. Навіть типографія з гордістю ставить своїм клієнтам у приклад наш чудовий блокнот. А наші клієнти в захваті, коли отримують новий екземпляр.

Читать дальше →

Як ми робили фото та відео наших чудових менеджерів
1 октября 2020

Пам’ятаєте нашу головну місію — «Надавати найкращий сервіс пошуку роботи, щоб допомагати людям бути щасливішими та розвивати Україну». Ні в кого немає сумніву, що ми надаємо найкращий сервіс, в тому числі клієнтам нашого сайту, а ще постійно думаємо, як зробити їх ще щасливішими. 

Читать дальше →

Як ми бігли Work.ua Kyiv Half Marathon Online
23 сентября 2020

Ми довго чекали цього дня! 19 та 20 вересня енергійна, спортивна та заряджена позитивом команда Work.ua пробігла Kyiv Half Marathon у різних дистанціях. 49 бігунів здолали омріяну відстань і відчули спортивний драйв. Але давайте почнемо спочатку.

Трішки історії

Власне сам Work.ua Kyiv Half Marathon мав відбуватися ще в квітні, але карантин вніс свої корективи. В серпні змінився офіційний формат заходу і півмарафон став онлайн. Тобто кожна команда або учасник могли пробігти його самостійно у своєму місті, районі та навіть на стадіоні біля будинку. Ми вирішили теж використати цей шанс і провести командний забіг на стадіоні «Славутич» у рiдному Дніпрі. На вибір можна було зареєструватися на дистанції 4,2 км, 10 км та 21 км. Крім того, для тих, хто хотів бігти за власним маршрутом, була опція самостійного забігу. А тепер давайте перейдемо до найцікавішого — результатів! 

Читать дальше →

Туристична мапа Дніпра
16 сентября 2020

Ми розробили концепт та запустили в світ першу версію туристичної мапи для Дніпра. Впевнено можемо сказати, що створювати фізичні об’єкти — набагато хвилюючіше, ніж інтерфейси :)

Читать дальше →

Як ми створювали дизайн пінів-прапорців 💙💛
25 августа 2020

Минулого року Реактор перебував у пошуку ідеальних пінів-прапорців, які мали б стати подарунком до Дня незалежності України. Але виявилося, що знайти піни, які б виглядали акуратно і стильно — задача із зірочкою. За доброю традицією, задачі із зірочкою — улюблені у Реакторі. Саме тому цього року ми вирішили самотужки створити пін-прапорець, який буде приємно мати у колекції.

Читать дальше →

Дизайнимо красиві урни для сортування сміття
19 августа 2020

Увага, експеримент! 

Реактор намагається з усією відповідальністю підходити до вирішення сміттєвої проблеми. З січня 2019 ми почали збирати батарейки для того, щоб правильно їх утилізувати, а в червні 2019 почався експеримент із сортування сміття. Сортували папір, пластик, тетра-пак. А несортовані відходи (все те, що не потрапляло в попередні категорії) збирали окремо.


Експериментальні урни на одному з поверхів.

Експеримент допоміг нам зрозуміти, як краще підійти до наступних кроків реалізації ідеї.

Читать дальше →

Итоги акции «Поможем вместе» или как мы собрали и потратили 1 288 000 гривен на помощь украинским медикам
17 августа 2020

Сегодня мы разместили на сайте информацию об итогах акции помощи медикам. А также разослали письмо благодарности тем работодателям, которые совершали оплаты в период действия акции (напомню, что по ее условиям 10% от всех оплат мы использовали на борьбу с COVID-19).

Что мы купили

  • 2000 пар высоких защитных бахил;
  • 2000 пар защитных нарукавников;
  • 2000 защитных фартуков;
  • 2000 защитных шапочек;
  • 1795 халатов одноразового использования;
  • 1350 защитных комбинезонов;
  • 1000 респираторов FFP2;
  • 1000 респираторов FFP3.

Однако закупки — это только часть задачи, которая перед нами стояла. Далее нужно было распределить комплекты и передать их медикам. Так мы собрали 2000 костюмов индивидуальной защиты, состоящих из респиратора, шапочки, халата, бахил и нарукавников.

Читать дальше →

Сплавные выходные Реактора на Ворскле 🚣‍♀
24 июля 2020

52 человека, 29 километров, 20 байдарок и 2 дня без интернета. 

Так прошли выходные самых активных реакторовцев, которые вместе с семьями отправились в Полтавскую область покорять красивейшую реку Ворсклу. Этот выезд был для многих из нас долгожданной встречей с коллегами, ведь за время карантина все соскучились друг за другом. Кроме этого активный досуг — это одно из любимых увлечений Реактора, поэтому в этот раз на сплав собралась замечательная компания. 

Читать дальше →

← Предыдущая Следующая