Тут ми пишемо про все, що відбувається в нашій компанії: від запуску нових проєктів до фотозвітів про подорожі.

Видатні жінки та жодної мімози, або Підготовка дизайнерів до 8 Березня
16 березня

Здається, тільки вчора ми показували вам, як вітаємо жінок зі святом весни, і ось знову! Мабуть, так працює магія карантину — час летить неймовірно швидко. Цьогорічні привітання вже відгриміли, тож час показати, скільки всього наробив відділ дизайну, щоб гриміло ще гучніше.

Важлива складова підготовки до свята — лист, який отримують жінки від Work.ua. Торік ми відмовилися від котиків-букетиків на користь дитячої творчості. Отримали багато приємних відгуків від користувачів.

Наша аудиторія достатньо вибаглива, тому цього року ми теж не наважилися відправляти мімозу. Нам хотілося надихати та підтримувати. Тому на ілюстрації з’явилися видатні жінки, які нагадують про жіночу силу і талант. А чарівниці з відділу контенту доповнили зображення влучним побажанням.

Читати далі →

Уперед і вгору — це про них! Стас Демяник і Настя Рудь
10 березня

Це серія дописів про майже 30 співробітників, які виросли в нашій компанії за останні рік-півтора. Кожному з них ми поставили два питання: які твої якості та які твої навички допомогли тобі вирости? Про це ж запитали у їхніх керівників. 

Дописи виходять раз на тиждень, а останній буде присвячений 7 найпопулярнішим лайфхакам, як вирости в Реакторі :)

Зустрічайте нових героїв!

Читати далі →

Вперед і вгору — це про них! Антон Поляков і Настя Слюнченко
3 березня

Це серія дописів про майже 30 співробітників, які виросли в нашій компанії за останні рік-півтора. Кожному з них ми поставили два питання: які твої якості та які твої навички допомогли тобі вирости? Про це ж запитали у їхніх керівників. 

Дописи виходять раз на тиждень, а останній буде присвячений 7 найпопулярнішим лайфхакам, як вирости в Реакторі 💫

Зустрічайте нових героїв!

Читати далі →

Вперед і вгору — це про них! Хто та чого досяг у Реакторі?
24 лютого

Чи можна кар’єрно зростати у Реакторі? Звісно, так! Тільки за 2020 рік це вже зробили майже 30 наших колег. Так-так, ми й самі приємно здивувалися! І вирішили зібрати для вас найважливішу інформацію про те, як вирости у нас в компанії: історії співробітників, лайфхаки та найпопулярніші професії.

Рости й досягати висот у кар'єрі допомагають дві речі: професійні навички людини та її особистісні якості. Кожному співробітнику, який виріс у Реакторі, ми поставили два питання: які твої якості та які твої навички допомогли тобі вирости? Про це ж запитали у їхніх керівників. А що у підсумку? У підсумку у нас вийшла серія дописів про співробітників, які отримали підвищення в нашій компанії за останні рік-півтора.

Дописи виходитимуть раз на тиждень, а останній буде присвячений 7 найпопулярнішим лайфхакам, як вирости в Реакторі 💫

Зустрічайте перших героїв!

Читати далі →

Дизайн центру сповіщень для шукачів на Work.ua
12 лютого

Минулого року ми запустили мобільний застосунок для шукачів Work.ua. Зазвичай  поруч з мобільними застосунками йдуть сповіщення. Ми намагаємось зробити так, щоб функціонал застосунку максимально відповідав сайту, тому центр сповіщень робили для всього проєкту в цілому.

Читати далі →

Підсумки ініціативи «Допомагати людям» ❤️
14 січня

Що ж, буремний 2020 рік офіційно завершено. Ми пристосувалися до нових умов, підкорили онлайн та всупереч усім обставинам втілили в життя багато крутих проєктів.

Окрім цього, компанія невпинно продовжувала реалізовувати одну зі своїх головних цінностей — «Допомагати людям». Загалом за рік на боротьбу з Covid-19 було виділено 2 788 000 грн. Завдяки цьому було придбано захисні комплекти для медиків, антисептичні засоби до лікарень, частина коштів пішла на придбання апарата ШВЛ та навіть машини швидкої допомоги. 

Одна з найсвіжіших новин, пов'язаних з такою допомогою: у грудні ми закупили 4 500 комплектів — халати, респіратори та рукавички — для дніпровських лікарень на 500 000 гривень та вже передали їх медикам. Допомогу отримали:

  • КНП «Міська клінічна лікарня № 4» Дніпровської міської ради;
  • КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 6» Дніпровської міської ради;
  • КНП «Міська клінічна лікарня № 9» Дніпровської міської ради;
  • КНП «Міська клінічна лікарня №16» Дніпровської міської ради;
  • КНП «Міська клінічна лікарня № 21 ім. проф. Є.Г. Попкової» Дніпровської міської ради.

Масштабуємо добро

Та на цьому ми не зупинились і знову запустили у дію традиційну ініціативу «Допомагати людям» серед наших співробітників. У грудні у її рамках всі співробітники компанії отримали 1 000 грн на благодійність. Кожен із нас міг самостійно зробити добру справу та допомогти комусь на свій розсуд. Попри нестабільність часу та економічну ситуацію, ми вважали за потрібне продовжити цю ініціативу. Бо одна добра справа кличе за собою ще одну. А уявіть, що можуть зробити 189 таких справ? І як вони далі можуть масштабувати добро?! А зараз, власне, й розповімо.

Читати далі →

Як ми придумали та зробили теплі й душевні новорічні листівки від Work.ua
6 січня

Коли вже закінчилася святкова метушня, можна видихнути та спокійно розказати, як ми готувалися до новорічних привітань наших клієнтів. Вже всі побачили наші крутезні листівки, тож тепер вмощуйтесь зручніше, заварюйте чайок і дізнавайтеся історію їхнього створення.  


Читати далі →

Новорічні подарунки Реактора v2020
30 грудня 2020

Минулого понеділка під ялинкою в офісі та у багажниках двох червоних оленів Діда Мороза з’явилися подарунки для реакторівців.

Читати далі →

А ми тут офіс прикрасили, або Свято наближається
15 грудня 2020

Цього року нам так не вистачає новорічної магії. Місто вже поступово готується до зимових свят, подумки ми все частіше наспівуємо різдвяні колядки, а Coca-Cola з Pfizer вирішують, чиї машини будуть катати Діда Мороза. Ви розумієте, про що я ;)

Ми теж не встояли та прикрасили офіс, попри те, що зараз мало людей до нього навідуються.

І тепер на кожному поверсі є трошки свята: сотні новорічних прикрас звисають з чорної штуки під стелею в довгих коридорах, а на кухнях оселився дух різдва, ув'язнений у баночках. Але головний наголос ми зробили там, де щодня проходить кожен відвідувач офісу — на вході.

Читати далі →

Одна безкоштовна вакансія щомісяця. Навіщо проєкту лендинг?
9 грудня 2020

Впевнені, ви пам’ятаєте, що 17 листопада кожна компанія, дійсність якої підтверджена, отримала від Work.ua одну безкоштовну вакансію. Ми й надалі плануємо надавати одну публікацію кожного місяця до кінця травня.

Саме тому ми запустили ремаркетинг на поточних і потенційних роботодавців. Наша реклама повинна повертати роботодавців на сайт і приваблювати нових. Ось для чого потрібен лендинг. Користувач бачить нашу чудову рекламу і переходить на окрему сторінку на сайті, яка дуже конкретно описує умови отримання безкоштовної вакансії, переваги роботи з Work.ua, а також нагадує, що у нас є інші послуги для роботодавців.

Читати далі →

← Попередня Наступна